Our Pastor

“Воскликніте Господеві, вся земля! 

Співайте ж імені Його, віддайте славу хвалі Його...”

(уриривок з Першого Воскресного Антифону)

Fr.%20Andriy

о. Андрій Дудкевич

“...Ні, ні Господи, я не хочу без своїх вірних спасенним бути...”

Отець Андрій Дудкевич, народився 17 липня 1971 року в селі Купчинці Козівського району Тернопільської області в сім'ї священика. В 1989 році здав вступні іспити  до Івано-Франківського Духовно-Катехитичного інституту. В 1994 році був прийнятий єпископом Кир.Михаїлом Колтуном до Зборівської єпархії . В липні 1994 року, з благословення єпископа Михаїла Колтуна,  я одружився на дочці священика з села Потутори Бережанського району Тернопільської області Попівчак Марії.

    В 1994 році, 10 листопада на свято Святої Мучениці Параскеви П'ятниці, в селі Кур'яни Бережанського району прийняв дияконські свячення з рук Кир. Михаїла Колтуна.

    В 1995 році, 21 вересня на Свято Різдва Пресвятої Богородиці в м.Зборові  отримав священичі свячення і направлення на парафію в село Гаї-Розтоцькі  Залозецького деканату Тернопільської Єпархії. В 1997 році, 20 січня в нашій сім'ї народився син Іван. 

   В 2003 році прибув з родиною до Америки. Митрополитом Кир. Стефаном Сорокою був прийнятий до Філадельфійської Архиєпархії, для душпастирського служіння. В 2008 році, 23 серпня в нашій сім’ї народилася доня Марта Марія.


   © 2011 - 2016: St. Nicholas Ukrainian Catholic Church